We wtorek w Gödöllő pod Budapesztem odbędzie się spotkanie premierów Polski, Węgier, Czech i Słowacji – Donalda Tuska, Petera Magyara, Andreja Babiša i Roberta Ficy. Będzie to pierwsze od ponad dwóch lat spotkanie Grupy Wyszehradzkiej na szczeblu szefów rządów, którego celem jest wzmocnienie współpracy w tym formacie.
Szczyt V4 w Godollo. Premierzy Polski, Węgier, Czech i Słowacji wracają do rozmów
forsal.pl 2 days ago
Zdjęcie: Unia Europejska
- Homepage
- World politics
- Szczyt V4 w Godollo. Premierzy Polski, Węgier, Czech i Słowacji wracają do rozmów
Related
recommended
Wykopali podkop pod sejf
2 hours ago















