Południowokoreańskie wojsko potępiło w poniedziałek rozbudowę instalacji granicznych przez Koreę Północną – podała agencja Yonhap. Uznano to za naruszenie rozejmu z 1953 roku, ponieważ nowe bariery i pola minowe powstają w bezpośrednim sąsiedztwie wojskowej linii demarkacyjnej, w strefie buforowej.