Kancelaria Karola Nawrockiego wynajmuje limuzyny dla urzędników. 2 mln zł za osiem aut
Zdjęcie: Foto: PAP
Kancelaria Karola Nawrockiego wynajęła limuzyny Audi. Jak wynika z dokumentów przetargowych, kupiła też Mercedesy, choć do finalizacji zakupu miało nie dojść. – To zbyt duże luksusy jak na urzędników – komentuje polityczna konkurencja.







![Ratowali tonących, ćwiczyli reanimację i uczyli się reagować. Tak wyglądała lekcja bezpieczeństwa w Elblągu [WIDEO]](https://static2.truso.tv/data/articles/xga-16x9-ratowali-tonacych-cwiczyli-reanimacje-i-uczyli-sie-reagowac-tak-wygladala-lekcja-bezpieczenstwa-w-1782209132.webp)

